Mimarlık Tezli Yüksek Lisans Programı Etkinlikler
  • Prof. Dr. Yonca Hürol- ''Mimarlıkta Etik: Teori ve Uygulama ''  Başlıklı Sunuşu

Mimarlık Tezli Yüksek Lisans Programında Prof. Dr. Nuray Bayraktar tarafından yürütülmekte olan MİM 501 Mimarlık Araştırmalarına Giriş Dersi kapsamında 25.12.2021 tarihinde saat 17.00'da Prof.Dr.Yonca Hürol tarafından  ''Mimarlıkta Etik: Teori ve Uygulama '' başlıklı sunuş gerçekleştirilmiştir.

Sunuş YouTube Platformu üzerinden yayınlanmıştır, erişmek için tıklayınız.

 

  • Prof. Dr. Yonca Hürol- ''Mimarlıkta Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği ''  Başlıklı Sunuşu

Mimarlık Tezli Yüksek Lisans Programında Prof. Dr. Nuray Bayraktar tarafından yürütülmekte olan MİM 501 Mimarlık Araştırmalarına Giriş Dersi kapsamında 18.12.2021 tarihinde saat 18.00'da Prof.Dr.Yonca Hürol tarafından  ''Mimarlıkta Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği '' başlıklı sunuş gerçekleştirilmiştir.

Sunuş YouTube Platformu üzerinde yayınlanmıştır, erişmek için tıklayınız.

 

  • Dr. Nimet Özgönül - ''Ankara Yok Olan 20.Yüzyıl Mirası'' Başlıklı Sunuşu

Prof. Dr. Nuray Bayraktar tarafından yürütülen Mimarlık Bölümü Yüksek Lisans Dersi MİM527 Modern Dönem Sivil Mimarlık Mirası dersi kapsamında Dr. Nimet Özgönül 6 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 18.00'da paylaşılan zoom erişim bilgileri üzerinden ''Ankara Yok Olan 20.Yüzyıl Mirası'' başlıklı bir sunuş gerçekleştirilmiştir.

 

  • Dr. Elif Selena Ayhan Koçyiğit - ''Ankara Koruma Politikaları ve Kültürel Miras ''  Başlıklı Sunuşu

Prof. Dr. Nuray Bayraktar tarafından yürütülen Mimarlık Bölümü Yüksek Lisans Dersi MİM527 Modern Dönem Sivil Mimarlık Mirası dersi kapsamında Dr. Elif Selena Ayhan Koçyiğit tarafından  29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 18.00'da paylaşılan zoom erişim bilgileri üzerinden ''Ankara Koruma Politikaları ve Kültürel Miras'' başlıklı bir sunuş gerçekleştirmiştir.

 

  • Dr. Bilge İmamoğlu- ''Ankara Modern ve Güncel Arasında''  Başlıklı Sunuşu

Prof. Dr. Nuray Bayraktar tarafından yürütülen Mimarlık Bölümü Yüksek Lisans Dersi MİM527 Modern Dönem Sivil Mimarlık Mirası dersi kapsamında Dr. Bilge İmamoğlu 22 Nisan 2021 Perşembe günü saat 18.00'da paylaşılan zoom erişim bilgileri üzerinden ''Ankara: Modern ve Güncel Arasında'' başlıklı bir sunuş gerçekleştirmiştir.